Підготовка до ЗНО без проблем!

Кожного року тисячі абітурієнтів готуються до зовнішнього незалежного оцінювання. Безперечно, що на допомогу школярам-одинадцятикласникам приходить спеціальна література з кожного предмету, який є у програмі ЗНО. І величезну роль відіграє якість і доступність навчальних посібників. Адже важко щось зрозуміти, якщо інформація у підручнику подана плутано і безсистемно.

Тому батькам майбутніх абітурієнтів варто звернути увагу, за якими посібниками готуються до ЗНО їхні діти. Розглянемо основні критерії вибору навчальної літератури.

Якість друку. Так-так, це дуже важливо, адже від неякісної літератури втомлюються очі і розконцентровується увага. Тому стежте, щоб друк був чітким і добре читався.

Доступний виклад інформації. Звичайно, що читати підручник перед тим, як його купувати, ніхто не буде. Тут варто скористатися рекомендаціями вчителів і випускників минулих років. Відгуки про навчальну літературу можна знайти і в інтернеті.

Відповідність навчальній програмі. Інформація у книзі може бути цікава і корисна, але зовсім не та, що потрібна при складанні ЗНО. Зважайте на це.

На нашому сайті ви можете знайти широкий асортимент зошитів та літератури з того чи іншого предмету, який вміщає у себе всю потрібну для здачі тестування інформацію. Крім того, є варіанти з таблицями, графіками та діаграмами для легшого засвоєння матеріалів. Ми пропонуємо лише якісну літературу авторитетних авторів.

На додаток, дамо кілька порад як продуктивно підготуватися до незалежного оцінювання, навіть якщо часу до нього залишилося зовсім мало.

Як показує практика та багаторічний досвід проведення незалежного тестування, основними проблемами при самостійній підготовці до ЗНО є: неправильне психологічне налаштування абітурієнтів, складність самостійного опрацювання матеріалу, заучування без розуміння матеріалу. Тому найпершою порадою буде позитивне психологічне налаштування. Для цього необхідно усвідомити, що складання іспитів - це не покарання, а стимул до саморозвитку. Здача ЗНО - це маленький крок до майбутнього, який треба подолати для успішного вступу до вищого навчального закладу.


Наступною порадою буде облаштування місця для навчання. Його слід облаштувати так, щоб нічого не заважало та не відволікало від навчального процесу. Максимум зосередженості та уваги - значний внесок для успішності та продуктивності під час підготовки до іспитів.

Краще розпочинати підготовку з того матеріалу, який дається найважче для сприймання та запам’ятовування. Однак, для багатьох зручніше поділити матеріал на рівні частини які будуть опрацьовані в певний час. Наприклад, весь матеріал поділено на кількість днів, які лишилися на підготовку. Таким чином протягом одного дня буде опрацьований певний об’єм матеріалу. 

Звичайно, не можна забувати про відпочинок. Якщо інформація не сприймається - варто зробити перерву на 15-20 хвилин. Головне - щоб такий відпочинок не затягнувся на кілька днів. Це в першу чергу розвиває силу волі та самоконтроль.


Ну, і, звичайно, перед складанням іспиту необхідно відпочити та виспатися. Тому не варто пізно лягати спати чи вчити матеріал допізна - це лише утворить "кашу" у Вашій голові. Тому, запасайтеся позитивним настроєм, впевненістю та вперед до нових висот!

На сайті нашого інтернет-магазину Ви знайдете зошити та тести для підготовки до ЗНО з математики, української мови та літератури, іноземних мов, біології, географії, історії України та інші. Завітайте до нас та обирайте усе для успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Успіхів Вам!