Розвиваюча дитяча література на канікули – розумний вибір!

Дитина отримує багато знань і проводить час з користю в школі. А як їй цікаво і продуктивно розвиватися під час канікул? Для таких цілей продуманий робочий зошит для канікул. Поговоримо про них детальніше.

Існують зошити окремо для зимових канікул та для літніх, відповідно, для учнів різних класів. Вони допомагають дітям тримати себе в тонусі і не забувати набуті знання. Також є зошит для майбутніх першокласників, який допомагає систематизувати знання випускника дитячого садочка і підготувати його до шкільної науки. Завдання для таких маленьких діток представлені в ігровій формі, тому дітям буде цікаво їх виконувати і це не буде для них чимось важким, а навіть навпаки - захопливим.

Зошити для зимових канікул є меншими за обсягом, ніж для літніх. Вони містять в собі цікаві вправи і завдання, які допомагають не лише закріпити знання першого семестру, а й підготуватися до другого. Їхнім завданням можна вважати те, що вони дадуть дитині цікаве заняття для виконання вдома у довгі зимові вечори, коли надворі лютує мороз і йде сніг. Вправи з зошитом розвивають не лише мислення, а й моторику, тому що в них запропоновані ідеї цікавих виробів з картону та інших підручних матеріалів. Зробивши такі вироби, дитина порадує себе і своїх рідних, здобуде навички для виготовлення виробів на уроках трудового навчання. Кольорові яскраві ілюстрації привертають погляд і поліпшують запам'ятовування матеріалу. 

Діти знайдуть для себе короткі прозові та віршовані оповідання повчального та розважально-гумористичного характеру. Звичайно, краще для дитини взимку не просиджувати вечори перед телевізором, а саме працювати з зошитом для зимових канікул. 

Літні зошити забезпечують корисний та цікавий відпочинок перед новим навчальним роком, внаслідок чого дитина ефективно і старанно вчитиметься восени. На відміну від зимових, ці зошити більше звертають увагу на довкілля. Учням пропонується відмічати погоду кожен день, звертати увагу на рослини та тварин, які нас оточують. Дуже цікавими є завдання, які розвивають увагу та пам'ять, що згодом знадобиться не лише у школі, а й у житті. 

Деякі тексти у зошитах вміщують інформацію енциклопедичного плану для розвитку загальної ерудиції і обізнаності дитини з оточуючим світом. Також, оскільки влітку доступно багато овочів, ягід і фруктів, дитину заохочують готувати з них прості вітамінні страви для себе і сім'ї. Завдання розраховані для самостійного виконання дитиною без залучення дорослих. 

Отже, як бачимо, дитячі літні канікули - це не лише відпочинок, але й праця, адже дитині потрібно накопичувати нові знання та засвоювати пройдений матеріал. Робочі зошити для канікул - це мудрий вибір розумних батьків! 

Купити книги для дітей та робочі зошити Ви можете на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо Вам надзвичайно великий вибір товарів, зокрема, у нас Ви знайдете як шкільні підручники, так і додаткову літературу, енциклопедії та багато іншого. Завітайте до нас та обирайте цікаві підручники будь-якого спрямування!