Демонстраційні таблиці

Товари Демонстраційні таблиці
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 КЛАС 10 КЛАС 11 КЛАС 7 КЛАС ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники Глобуси, Атласи та Карти Вища освіта Шкільна документація Психологу та логопеду школи Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули ДПА / ПКР 2016 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти 4 кл ДПА /ПКР Підсумкові контрольні роботи 2016 ПОРТФОЛІО Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ Іноземна мова Навчальні програми ДПА, ПКР 1 клас Нова українська школа ПДР (Правила дорожнього руху)
 
 
 
 
 
 
 
Ще недавно ілюстрації та малюнки до пояснень вчителя на уроці можна було побачити або в підручниках, або на шкільній дошці, в чорно-білому варіанті. У нашому інтернет-магазині пропонуємо вашій увазі демонстраційні таблиці, які стануть хорошими незамінними помічниками вчителям під час ведення уроків, а учні з допомогою таких таблиць швидше засвоять новий матеріал. Адже погодьтеся, що сприймати навчальний матеріал набагато легше не у вигляді нудних текстів у підручниках, а у вигляді наочних схем, таблиць і малюнків.
В розділі «Демонстраційні таблиці» ви можете побачити таблиці до таких предметів, як основи здоров'я, природознавство, математика, образотворче мистецтво, музика та інші предмети.
Якщо вас цікавить конкретна демонстраційна таблиця, але ви не знайшли її в списку наших товарів, дайте нам знати. Ми поповнюємо наш асортимент щодня і можливо ми просто ще не внесли цей товар на сайт.
Оформляйте замовлення на нашому сайті онлайн, не виходячи з дому. Це просто і зручно. Просто наберіть наш номер телефону і повідомте коди вибраних вами позицій, а решта клопотів за нами.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. К. Цеткін, будинок 5, офіс 1
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create