Демонстраційні таблиці

Товари Демонстраційні таблиці
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 клас НОВА ПРОГРАМА 10 КЛАС 11 КЛАС 7 клас НОВА ПРОГРАМА ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники, розмовники Глобуси, атласи, телурий, карти, путівники Вища та середня спеціальна освіта Шкільна документація Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. Старша і початкова школа 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти, дидактичні матеріали НУШ Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) Іноземна мова Навчальні програми + календарне планування ДПА / ПКР (Державна підсумкова атестація / Підсумкові контрольні роботи ) 1 клас Нова українська школа Література для водіїв. ПДР (Правила дорожнього руху). Білети ДАЇ 10 клас Нова програма 2018 5 клас НОВА ПРОГРАМА 2018 р. Логопедія 4 клас нуш 3 клас нуш 2 клас НУШ Виховна робота, виховні заходи, свята Музична література 11 клас НОВА ПРОГРАМА 2019 Інклюзивна освіта та література для спеціальних ЗНЗ 6 клас НОВА ПРОГРАМА Супутні товари ( зокрема, сувенірна продукція) Художня література Мультимедійні підручники Ігри, Подарунки. НОВИЙ РІК та інші свята Для адміністрації школи Юриспруденція, Кодекси, закони України Для турботливих батьків Медична література Дозвілля. Тимчасове ТАТУ. Картини за номерами Література для психолога Система НАССР. Безпека харчових продуктів
 
 
 
 
 
 
 
Ще недавно ілюстрації та малюнки до пояснень вчителя на уроці можна було побачити або в підручниках, або на шкільній дошці, в чорно-білому варіанті. У нашому інтернет-магазині пропонуємо вашій увазі демонстраційні таблиці, які стануть хорошими незамінними помічниками вчителям під час ведення уроків, а учні з допомогою таких таблиць швидше засвоять новий матеріал. Адже погодьтеся, що сприймати навчальний матеріал набагато легше не у вигляді нудних текстів у підручниках, а у вигляді наочних схем, таблиць і малюнків.
В розділі «Демонстраційні таблиці» ви можете побачити таблиці до таких предметів, як основи здоров'я, природознавство, математика, образотворче мистецтво, музика та інші предмети.
Якщо вас цікавить конкретна демонстраційна таблиця, але ви не знайшли її в списку наших товарів, дайте нам знати. Ми поповнюємо наш асортимент щодня і можливо ми просто ще не внесли цей товар на сайт.
Оформляйте замовлення на нашому сайті онлайн, не виходячи з дому. Це просто і зручно. Просто наберіть наш номер телефону і повідомте коди вибраних вами позицій, а решта клопотів за нами.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
RYDIMIT@ukr.net
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create