Літні канікули

Товари Літні канікули
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 КЛАС 10 КЛАС 11 КЛАС 7 КЛАС ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники Глобуси, Атласи та Карти Вища освіта Шкільна документація Психологу та логопеду школи Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули ДПА / ПКР 2016 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти 4 кл ДПА /ПКР Підсумкові контрольні роботи 2016 ПОРТФОЛІО Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ Іноземна мова Навчальні програми ДПА, ПКР 1 клас Нова українська школа ПДР (Правила дорожнього руху)
 
 
 
 
 
 
 
 
В даній категорії ми розмістили десятки книг, які ідеально підійдуть на період літніх канікул. Серед них: «Ненудні літні канікули» - я йду в 2 клас, я йду в 3 клас, я йду в 4 клас, я йду в 5 клас, а також вправи для майбутніх чотирикласників (російською та українською мовою), книга «Літні пригоди в космосі», книга «Відпочивай і дізнавайся» - ти закінчив 2 клас, вправи для майбутніх першокласників, для майбутніх другокласників (російською та українською мовою) і ще багато цікавого та корисного!

Наші посібники підійдуть як для школярів, так і для вчителів початкової школи. В них розміщені творчі завдання і вправи з російської мови, математики, читання. Кожна книга дуже зручна, оскільки розписана по тижням та місяцям. Виконуючи завдання різної складності, майбутній першокласник, другокласник, третьокласник, четвертокласник або п'ятикласник, під час літніх канікул не тільки повторить вивчений раніше матеріал, а й продовжуватиме активно розвивати увагу, пам'ять, мислення та відмінно проведе своє літо. Заходьте на наш сайт і оформляйте покупку оптом чи вроздріб!
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. К. Цеткін, будинок 5, офіс 1
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create