Опорні конспекти з історії

Товари Опорні конспекти з історії
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 клас НОВА ПРОГРАМА 10 КЛАС 11 КЛАС 7 клас НОВА ПРОГРАМА ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники, розмовники Глобуси, атласи, телурий, карти, путівники Вища та середня спеціальна освіта Шкільна документація Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. Старша і початкова школа 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти, дидактичні матеріали НУШ Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) Іноземна мова Навчальні програми + календарне планування ДПА / ПКР (Державна підсумкова атестація / Підсумкові контрольні роботи ) 1 клас Нова українська школа Література для водіїв. ПДР (Правила дорожнього руху). Білети ДАЇ 10 клас Нова програма 2018 5 клас НОВА ПРОГРАМА 2018 р. Логопедія 4 клас нуш 3 клас нуш 2 клас НУШ Виховна робота, виховні заходи, свята Музична література 11 клас НОВА ПРОГРАМА 2019 Інклюзивна освіта та література для спеціальних ЗНЗ 6 клас НОВА ПРОГРАМА Супутні товари ( зокрема, сувенірна продукція) Художня література Мультимедійні підручники Ігри, Подарунки. НОВИЙ РІК та інші свята Для адміністрації школи Юриспруденція, Кодекси, закони України Для турботливих батьків Медична література Дозвілля. Тимчасове ТАТУ. Картини за номерами Література для психолога Система НАССР. Безпека харчових продуктів
 
 
 
Ласкаво просимо в рубрику нашого книжкового онлайн-магазину «Опорні конспекти з історії». Тут ви можете придбати всі необхідні основні і додаткові матеріали для вивчення історії - «Історія України для 7 класу», «Історія України для 9 класу», «Всесвітня історія для 10 класу», посібники з історії для вчителів і інші опорні матеріали з історії.
Історія - дуже захоплюючий і пізнавальний предмет. Але і одночасно її не можна назвати предметом з легких. Треба прочитати багато книг та енциклопедій, щоб охопити таку велику базу історичних знань. Людина, що досконало знає історію своєї країни та інших народів, безумовно вважається великим інтелектуалом. І якщо ви хочете увійти в число істориків-ерудитів, купуйте книги на нашому сайті. Вони стануть в нагоді абсолютно всім - від найменших школярів до студентів, аспірантів і педагогів. Адже всі ми знаємо, що історію треба вчити з самого початку і поетапно.
Тим більше ціни на нашу продукцію вказані видавничі. Ви купуєте захоплюючу історичну літературу і заодно економите. Звертайтеся!
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
RYDIMIT@ukr.net
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create