Опорні конспекти з історії

Товари Опорні конспекти з історії
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 клас НОВА ПРОГРАМА 10 КЛАС 11 КЛАС 7 клас НОВА ПРОГРАМА ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники Глобуси, атласи, телурий, карти, путівники Вища освіта Шкільна документація Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. Старша школа 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти 4 кл ДПА /ПКР Підсумкові контрольні роботи 2016 ПОРТФОЛІО Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) Іноземна мова Навчальні програми + календарне планування ДПА, ПКР Будівництво та ремонт в Одесі та Одеській області 1 клас Нова українська школа ПДР (Правила дорожнього руху) 10 клас Нова програма 2018 5 клас НОВА ПРОГРАМА 2018 р. Логопедія 4 клас нуш 3 клас нуш 2 клас НУШ 11 клас НОВА ПРОГРАМА 2019 6 клас НОВА ПРОГРАМА Супутні товари Мультимедійні підручники Ігри, Подарунки. НОВИЙ РІК та інші свята Для адміністрації школи Кодекси, закони України
 
 
 
Ласкаво просимо в рубрику нашого книжкового онлайн-магазину «Опорні конспекти з історії». Тут ви можете придбати всі необхідні основні і додаткові матеріали для вивчення історії - «Історія України для 7 класу», «Історія України для 9 класу», «Всесвітня історія для 10 класу», посібники з історії для вчителів і інші опорні матеріали з історії.
Історія - дуже захоплюючий і пізнавальний предмет. Але і одночасно її не можна назвати предметом з легких. Треба прочитати багато книг та енциклопедій, щоб охопити таку велику базу історичних знань. Людина, що досконало знає історію своєї країни та інших народів, безумовно вважається великим інтелектуалом. І якщо ви хочете увійти в число істориків-ерудитів, купуйте книги на нашому сайті. Вони стануть в нагоді абсолютно всім - від найменших школярів до студентів, аспірантів і педагогів. Адже всі ми знаємо, що історію треба вчити з самого початку і поетапно.
Тим більше ціни на нашу продукцію вказані видавничі. Ви купуєте захоплюючу історичну літературу і заодно економите. Звертайтеся!
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create