Опорні конспекти з історії

Товари Опорні конспекти з історії
Хрестоматії Демонстраційні таблиці Літні канікули Опорні конспекти з історії Література для вчителів Зимові канікули 2 КЛАС 4 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Пізнавальна, подарункова та розважальна Бібліотека шкільної класики 8 КЛАС 9 КЛАС 10 КЛАС 11 КЛАС 7 КЛАС ЗНО Зовнішнє Незалежне Оцінювання 5 КЛАС 3 КЛАС 6 КЛАС 1 КЛАС Позакласна література Дошкільна підготовка Довідники Словники Глобуси, Атласи та Карти Вища освіта Шкільна документація Психологу та логопеду школи Збірки завдань Таблиці, наочність та плакати. 8 КЛАС (НОВА ПРОГРАМА) Завдання на канікули ДПА / ПКР 2016 4 клас (стара програма) Похвальні лист. Подяка. Диплом. Грамота. Медалька VIP Шкільні дошки, пластикові стенди, мольберти 4 кл ДПА /ПКР Підсумкові контрольні роботи 2016 ПОРТФОЛІО Канцтовари ГДЗ (Готові домашні завдання) ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ Іноземна мова Навчальні програми ДПА, ПКР 1 клас Нова українська школа ПДР (Правила дорожнього руху)
 
 
 
Ласкаво просимо в рубрику нашого книжкового онлайн-магазину «Опорні конспекти з історії». Тут ви можете придбати всі необхідні основні і додаткові матеріали для вивчення історії - «Історія України для 7 класу», «Історія України для 9 класу», «Всесвітня історія для 10 класу», посібники з історії для вчителів і інші опорні матеріали з історії.
Історія - дуже захоплюючий і пізнавальний предмет. Але і одночасно її не можна назвати предметом з легких. Треба прочитати багато книг та енциклопедій, щоб охопити таку велику базу історичних знань. Людина, що досконало знає історію своєї країни та інших народів, безумовно вважається великим інтелектуалом. І якщо ви хочете увійти в число істориків-ерудитів, купуйте книги на нашому сайті. Вони стануть в нагоді абсолютно всім - від найменших школярів до студентів, аспірантів і педагогів. Адже всі ми знаємо, що історію треба вчити з самого початку і поетапно.
Тим більше ціни на нашу продукцію вказані видавничі. Ви купуєте захоплюючу історичну літературу і заодно економите. Звертайтеся!
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Чернігівська, Чернігів, вул. К. Цеткін, будинок 5, офіс 1
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create