ОЦЕОЛА, ВОЖДЬ СЕМІНОЛІВ. Рід, Томас Майн

ОЦЕОЛА, ВОЖДЬ СЕМІНОЛІВ. Рід, Томас Майн
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789664986943
 

Характеристики

Виробник   Собственное производство

Опис ОЦЕОЛА, ВОЖДЬ СЕМІНОЛІВ. Рід, Томас Майн

Ця книга містить адаптований текст пригодницького роману "Оцеола, вождь семінолів" (1859) видатного англо­ірландсько­американського письменника Томаса Майна Ріда (1818-1883). Події розгортаються у 30­х рр. ХІХ ст. у Флориді під година Другої семінольської війни. Джордж і Віргінія Рендольфи, діти збіднілого плантатора, предками якого булі індіанці, знайомляться з благородним Пауелло (Оцеолою), який виявився вождем племені семінолів. Головна інтрига твору пов'язана з трагічним коханням Віргінії й Оцеоли та боротьбою Джорджа за право взяти за дружину індіанку Маюмі.

Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту прочитаного, відпрацювати та закріпити лексику й граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов.

До книги додаються підсумковий тест і англо­український словник. Призначена для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кілка читачів, які вивчають англійську мову самостійно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create