Київ. Космофотоатлас
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 19480741
 

Характеристики

Виробник   ИПТ

Опис Київ. Космофотоатлас

Електронний атлас

Програма створена на базі планово- картографічних матеріалів та GIS- розробок Інституту передових технологій. Висока якість електронних КосмоКартографічних матеріалів разом із пробачимо, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими можливостями Програми допоможуть Вам вирішити найбільш складні задачі.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран усю територію або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких "завмирань" на екрані монітора і втрати якості.

За запитому користувача Програма здійснює пошук і відображення на карті вулиць і адміністративних районів міста. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням обраного об' єкту міста здійснюється автоматичний.

Тематичне навантаження (органи влади, культурно- освітні встанови, оздоровчі заклади, об' єкти торгівлі, визначні місця худе) зібране у окремих кулях з можливістю вмикати їх за потребою і здійснювати миттєвий пошук об' єкту з виведенням контактної інформації.

У Програмі реалізована можливість вимірювання відстаней між будь-якою кількістю точок та прокладання оптимального маршруту, а також інші прикладні функції, корисні при картографічному вивченні міста. Окремий куля з ілюстраціями дає уяву про визначні місця міста, його туристичні об' єкти і буде хорошим доповненням до картографічної та текстової інформації.

Інтерактивність та можливість більш оперативно отримувати необхідну інформацію є головним перевагами Програми у порівнянні з аналогічним поліграфічним виданням.

Диск для індивідуального використання.

Мова-українська.

Запис на DVD-носії; упаковка-CD- бокс.

Товари з рубрики - Київ

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create