Словник Довідник початкова школа Українська мова

Словник Довідник початкова школа Українська мова
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9786176863366
 

Характеристики

Виробник   Весна

Опис Словник Довідник початкова школа Українська мова

Словник довідник
Устрій.: Оскільки Співак
Формат: 143х206 мм, 60х84 1/16
тверда, 464 стор.

Виховати у маленького школяра повагу до рідного слова, зробити його мову яскравою та дотепною допоможе "Словник довідник. Початкова школа. Українська мова".

У посібнику укладачами зібрана ціла низька словників. Орфографічний, орфоепічний та словники синонімів, антонімів і омонімів навчать дитину правильно писати і вимовляти слова, доречно використовувати їх у мовленні. У тлумачному словнику найбільша увага приділяється словам, значення яких може бути невідоме учням. Етимологічний словник подає походження слів української мови, при чому не лише доведені науковцями версії, а й народне уявлення про їх походження. У фразеологічному словнику підбрані ті вислови (ідиоматичні вирази, прислів 'я та приказки), що найбільш характерні для рідної мови. У етнографічному словнику пояснюються значення таких слів як: назви національного одягу, підбур, обряди, міфологічні істоти худе. Досить доповідний розповідається про різдвяні обряди: щедрування, колядування та інші, що збереглися до нашого годині.

Окрім цього словник містить ще й додаткову чатину з повним теоретичним матеріалом, поданим у схемах та таблицях, який вивчається учнями у початковій школі.

Посібник розрахований в деру чергу на учнів та вчителів початкової школи, їхніх батьків, а також може використовуватися для підготовки дитини до школи.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create