Основи здоровий" я 4 клас. Бех.

Основи здоровий" я 4 клас. Бех.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789662663242
 
 

Опис Основи здоровий" я 4 клас. Бех.

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. Автори: Воронцова Т. В., Пономаренко В. С. Алатон, 2015 рік, 148 с.
Підручник створено відповідно до навчальної програми з основ здоров'я для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст підручника спрямовано на розвиток сприятливих для здоров'я життєвих навичок і передбачає використання ефективних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів.
Підручник є складовою неперервної авторської лінійки видань для 1-9 класу. Окрім пудручників, для шкірного класу створено посібник для вчителя і робочий зошит для учнів.

Для загальноосвітніх учбових закладів з навчанням українською мовою. Автори: Воронцова Т. В., Пономаренко В. С. Алатон, 2015 рік, 148 с.
Підручник створений відповідно до учбової програми по основах здоров'я для 4 класу загальноосвітніх учбових закладів. Зміст підручника спрямований на розвиток сприятливих для здоров'я життєвих навичок і передбачає використання ефективних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів.
Підручник являється складеної безперервної авторської лінійки видань для 1-9 класу. Окрім пудручникив, для кожного класу створений посібник для учителя і робочий зошит для учнів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create