Географія, 10 кл., рівень стандарт Підручник Безуглий В. В.

Географія, 10 кл., рівень стандарт  Підручник  Безуглий В. В.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789661109130
 

Характеристики

Виробник   Генеза

Опис Географія, 10 кл., рівень стандарт Підручник Безуглий В. В.

Гриф Міністерства освіти: Рекомендоване Міністерством освіти і науки України
Мова: українська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 192
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2018

У підручнику значну увагу приділено реалізації компетентнісного підходу до вивчення географії, який не лише сприятиме розвиткові ключових компетентностей (зокрема, умінню вчитися, спілкуватися державною мовою, ініціативності й підприємливості, обізнаності у сфері культури, екологічної грамотності, інформаційно-цифрової, соціальної та громадянської компетентностей), а й формуватиме предметну компетентність, складниками якої є ключові географічні компетенції (навчально- пізнавальні здоровий' язбережувальні, загальнокультурні, комунікативні й інформаційно-географічні), та міжпредметні географічні компетенції (природничо- математичні, країнознавчі, картознавчі та інші компетенції особистості).

Кожен розділ розпочинається з інформації щодо очікуваних результатів засвоєння матеріалу, а кожен параграф має рубрику "Пригадайте", що допоможе пов'язати життєвий досвід з новим матеріалом і поглибити та розширити компетенції.

Рубрика "Поміркуйте" має на меті запобігти механічному запам'ятовуванню змісту параграфів, звернути увагу на найсуттєвіше в темі, на різнобічність матеріалу, який вивчається. Для закріплення основних тез шкірного параграфа введено рубрику "Запитання і завдання", а для узагальнення вивченого в темі-рубрику "Перевірте собі". Рубрика "Для допитливих" містить додаткову інформацію, яка допоможе поглибленому вивченню географії. Для унаочнення сприйняття теоретичного матеріалу підручник містить різноманітний ілюстративний матеріал, зокрема малюнки, схеми, карти, діаграми, фото. Теорія курсу в підручнику тісно пов'язана з практикою. У підручнику наведене умови і завдання програмних Практичних робіт і досліджень, які дадуть змогу набути практичних умінь і навичок з географічних досліджень

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create