ГОРДІСТЬ І УПЕРЕДЖЕННЯ. Джейн Остін
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789664984987
 

Характеристики

Виробник   Собственное производство

Опис ГОРДІСТЬ І УПЕРЕДЖЕННЯ. Джейн Остін

Ця книга містить адаптований текст найпопулярнішого роману англійської письменниці Джейн Остін "Гордість і упередження" (1813) про життя дрібного англійського дворянства на качану XIX століття.

Сюжет роману захоплює читача з перших сторінок. Знайомство багатого аристократа Дарсі й доньки провінційного поміщика Елізабет не обіцяло серйозних почуттів між ними. Дарсі поставився до родини Елізабет зверхньо, з упередженістю, і дівчина відповіла йому таке саме. Це і стало головною перешкодою у їхніх стосунках. Навіть тоді, коли сморід зрозуміли, що не можуть жити одне без одного, їм не просто було зламати свою гордість, щоб відкрити серця коханню.

Текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов.

До книги додається англо­український словник.

Призначена для учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кілка читачів, які вивчають англійську мову самостійно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create