ШКОЛА? ШКОЛА! ШКОЛА... Все, що потрібно знать батюшкам першокласників Царенко Н. В.

ШКОЛА? ШКОЛА! ШКОЛА... Все, що потрібно знать батюшкам першокласників  Царенко Н. В.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9786170038319
 

Характеристики

Виробник   Основа

Опис ШКОЛА? ШКОЛА! ШКОЛА... Все, що потрібно знать батюшкам першокласників Царенко Н. В.

Ця книга призначена для мам і тат, бабунь і дідусів малюків, які підуть до школи, і тихий, хто вже ставши першокласником. Турботливі дорослі знайдуть у книзі відповіді на актуальні питання про підготовку дитини до школи, правильний вибір навчального закладу і педагога, адаптацію до шкільних умів, найбільш характерні труднощі, що виникають на початковому етапі навчання. У книзі також ви знайдете чимало лайфхаків-маленьких і великих секретів, які істотно полегшують навчання й життя дітям і зберігають нерви і сили дорослим.

Для кого книга?

Для батьків дітей 5-7 років, які готуються піти до школи чи вже стали першокласниками.

Чому ця книга?

Дитіну незабаром піде у перший клас? Чи можливо вже перетнула поріг навчального закладу? Ця книга допоможе пройти непростий шлях від підготовки до адаптації у школі без стресу та труднощів!

Книга містить 4 розділи :

1. Збираємось до школи! У цьому розділі батюшки знайдуть рекомендації : як оберни школу та вчителя; як зрозуміти, чи готова дитина до навчання в школі; віддавати дитину до школи в 6 чи 7 років? Добірку цікавих ігор та експериментів, для вироблення необхідних умінь і навичок у дитини.

2. Адаптація. І вісь качан навчального шляху. Чому у дитини можуть виникнути складнощі у навчанні? Як допомогти дитині їх подолати? Чому у дитини можуть виникнути проблеми в школі? На всі ці питання відповідає другий розділ книги.

3. Лайфхаки. Тут батюшки знайдуть прості та зрозумілі поради, що допоможуть скласти режим дня, сформувати самостійність та дисципліну, навчитися робити домашні завдання без стресу. Вирішити невеличкі неприємності, які можуть трапитися у школі. Також цей розділ містить огляд вікових й гендерних особливостей дитини, які впливають на її навчання у школі.

4. Виховні моменти без стресу. Найважливіший розділ для батьків. Як не зриватися на крик? Як хвалити і мотивувати дитину? Як знайти межу вимогливості? Та багато інших питань, які турбують батьків першокласників.

Ця книга-це відповіді на УСІ питання стосовно підготовки дитини до школи, адаптації до нових умів, та невеличких труднощів, які трапляються на початковому етапі навчання.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create