Англійський репетитор. Швидка допомога з нуля Ю. Іванова

Англійський репетитор. Швидка допомога з нуля Ю. Іванова
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9786177728077
 

Характеристики

Виробник   New Time

Опис Англійський репетитор. Швидка допомога з нуля Ю. Іванова

Суть цієї книги відображена в її назві. Це справжня швидка допомога з англійської мови для вашої дитини. Якщо ваша дитина вчиться в 3-6 класі, але знання з англійської в неї близькі до нуля, а ви хочете швидко (вже протягом місяця) отримати відчутний результат, ця книга саме для вас.
Перше, на що звертає увагу вчитель, коли дає оцінку знань дитини з англійської мови,-це її вміння читати. Адже й дійсно доладно високо оцінити знання, якщо дитина не може прочитати прості слова і плутається у буквах. Більш того, вміння читати надає дитині впевненості і підвищує її самооцінку. Тому основну увагу в книзі приділено саме навчанню читанню. На сторінках книги даються основні правила читання, які потрібні дітям, щоб читати слова і прості тексти відповідно до їхнього рівня знань. Велика кількість вправ на читання допомагає міцно засвоїти ці правила. Але все навчання зводити тільки до читання абсолютно неправильно. Дитині буде нестерпно нудно, та й уміння читати без знання елементарних слів, вміння ці слова пов'язувати в прості речення і розуміти на слух-це сумнівне досягнення. Тому в шкірному уроці присутні захоплюючі завдання на поповнення словникового запасу, сприйманя на слух, а також уводяться прості граматичні структури, як правило, у вигляді шаблонів, щоб не лякати дитину складними правилами.
Книга розрахована на місяць зайняти. Намагайтеся займатися щодня по 30 хвилин, періодично повертаючись до вже пройдених уроків для повторення. Не забувайте, що ця книга-лише "Швидка допомога". Якщо ви хочете, щоб ваша дитина і далі успішно вивчала англійську, не кидайте заняття після проходження цієї книги. Рекомендуємо продовжити захоплююче знайомство з англійською з книгами серії "Живі книги" Юлії Іванової: "Живі фрази англійської мови", "Живі слова англійської мови", "Жива граматика англійської мови", а також з книгами серії "У королівстві англійської". Всі завдання на читання і сприйняття на слух озвучені в аудіододатку, а в особистому кабінеті розміщені відповіді до всіх завдань, тому по книзі легко зможуть займатися з дитиною батюшки, які мають дуже поверхневі знання англійської.
"Швидка допомога"-це незамінний помічник і для репетиторів, які мають займатися з учнями "з повного нуля".
На аудіододаток записані приклади до правил читання і завдання підручника. Ви можете отримати відповіді до книги безкоштовний доступ до аудіо у особистому кабінеті або придбати диск.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create