ПІДРУЧНИК WELCOME 2 STUDENTS BOOK

ПІДРУЧНИК WELCOME 2 STUDENTS BOOK
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9781903128190
 

Характеристики

Виробник   Express Publishing

Опис ПІДРУЧНИК WELCOME 2 STUDENTS BOOK

Курс призначений для учнів, що вивчають англійську мову на початковому рівні. Джин Масид перенесе учнів в цікавий світ, наповнений магією, веселощами і знаннями. Градація учбової програми забезпечує ефективність навчання і розвитку чотирьох мовних навичок-читання, листа, усної і письмової мови. Курс англійської мови Welcome був розроблений для дітей початкової школи, які уперше приступають до вивчення іноземної мови. Його учбова програма побудована на покроковій структурі і лексиці. Курс дозволяє учням ефективно використати англійську мову і створює усі умови для того, щоб учні отримували задоволення від процесу навчання. Welcome розвиває усі чотири мовні навички за допомогою різних комунікативних вправ і щоденних діалогів, а також забезпечує регулярне повторення пройденого матеріалу.
Підручник Pupil's Book забезпечує учнів новими словами і фразами, граматичними вправами в зрозумілій для них формі. Для розвитку комунікативних навичок особливий акцент поставлений на живі діалоги між учнями під час зайняття, а також на тексти, які відповідають інтересам учнів. Різноманітність функціональних вправ, пісень і ігор допомагає учням практикувати мову в приємній для них формі. Діалоги, тексти, пісні, вірші і інші доповнення для прослуховування доступні на CD диску. Alphabet Booklet знайомить юних учнів з буквами англійського алфавіту і звуками, він йде в комплекті з книгою.
Робочий зошит Workbook містить різні вправи і призначений зміцнити матеріал, що вивчається в підручнику. Робочий зошит складається з 14 юнитов по чотири сторінки кожен. Кожен юнит місти п'ять розділів, що охоплюють граматику, лексику, розвиток комунікативних навичок, розпізнавання мови на слух, а також читання і лист.
Ілюстровані картки Picture Flashcards допоможуть у вивченні букв англійського алфавіту, а також в простій і зрозумілій формі представлять структури мови, і спростять вивчення лексики.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create