Тематичні питання категорій "ABCDE" Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.

Тематичні питання категорій "ABCDE"  Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789664980675
 

Характеристики

Виробник   Арій

Опис Тематичні питання категорій "ABCDE" Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.

У книзі містяться тематичні завдання для перевірки знань за Правилами дорожнього руху, основам безпечного управління транспортними засобами, надання першої медичної допомоги потерпілим в ДТП і законодавчим актам, що стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху. Ці завдання розроблені на підставі вимог "Положення про порядок видачі посвідчень водія і допуску громадян до управління транспортними засобами", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, а також "Інструкції про порядок прийому іспитів для отримання права управління транспортними засобами і видачі посвідчень водія", затвердженої наказом МВС України № 515 від 07.12.2009 р. і зареєстрований в міністерство юстиція Україна під № 74/17369 від 22.01.2010 р. з урахуванням усіх змін в законодавстві України. Перевірка знань Правил і інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху передбачена методикою проведення теоретичного іспиту на право управління транспортними засобами.

Матеріал доповнений питаннями по складанню Європротоколу, знань основ пристрою і експлуатації транспортного засобу, етики і режимів праці і відпочинку водія, економного водіння транспортного засобу і впливу його роботи на довкілля, вивчення яких передбачене європейськими вимогами.

Книга включає питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит в сервісних центрах МВС України. У кінці видання приведені таблиці кодів правильних відповідей

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create