Екзаменаційні завдання категорій "АВ" для підготовки водіїв Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.

Екзаменаційні завдання категорій "АВ" для підготовки водіїв Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 9789664983218
 

Характеристики

Виробник   Арій

Опис Екзаменаційні завдання категорій "АВ" для підготовки водіїв Дерех З. Д., Заворицький Ю.Є.

У книзі зібрані екзаменаційні питання, складені у вигляді білетів, для оцінки знань кандидатів у водії транспортних засобів категорій "А" і "В". Білети призначені для перевірки знань Правив дорожнього руху, будови транспортних засобів (що стосуються активної та пасивної безпеки автомобіля), основ безпечного керування транспортними засобами, першої долікарняної медичної допомоги потерпілим у ДТП і законодавчих актів, що стосуються відповідальності за порушення Правив і безпеки дорожнього руху.
Перевірка знань Правив та інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху передбачена Інструкцією про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами, затвердженою наказом МВС України № 515 від 07.12.2009 року.
До книги увійшли питання, зміст яких відповідає винесеним на теоретичний іспит у сірок­вісних центрах МВС України та затверджених наказом Головного сервісного центру МВС України № 1 від 30.05.2017 р. для складання іспитів на право керування транспортними засобами.
У кінці книги наведене таблицю кодів правильних відповідей із посиланнями на пункти Правив дорожнього руху або законодавчих актів України з урахуванням усіх внесених змін (у тому числі постанов Кабінету Міністрів України № 860 від 15.11.2017 р. щодо пріоритету транспортних засобів, які рухаються по кілку на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, та № 883 від 10.11.2017 р. щодо обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/рік).
Книга стані у нагоді слухачам навчальних закладів із підготовки водіїв, автошкіл, викладачам Правив і безпеки дорожнього руху, а також усім учасникам дорожнього руху, хто прагне оцінити свої теоретичні знання.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create