Захопливий світ біології. 5-6 класи Микита Каліберда, Владислав Панов, Марія Чайковська; за редакцією Руслана Шаламова

Захопливий світ біології. 5-6 класи Микита Каліберда, Владислав Панов, Марія Чайковська; за редакцією Руслана Шаламова
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1000421056
 
 

Опис Захопливий світ біології. 5-6 класи Микита Каліберда, Владислав Панов, Марія Чайковська; за редакцією Руслана Шаламова

Навіщо рослинам вода? За яких умів фотосинтез відбувається найефективніше? Від чого залежить пухкість хлібу? Чому гриби ростуть поряд із рослинами? Для пошуку відповідей на ці та інші запитання читачам і читачкам запропоновані описи численних досліджень : експериментів, спостережень, моделювань. Усі відіа практичної діяльності не потребують доладного лабораторного обладнання й можуть бути здійснені навіть у домашніх умовах із використанням доступних реактивів. Кожна тема містить запитання, відповідаючи на які можна розвинути свої мисленнєві навички, навчитися аналізувати отримані дослідним шляхом результати, шукати заподій подій і підсумовувати спостереження. У кінці параграфів наведене додаткові запитання, завдяки яким отримані знання вдасться не лише застосувати, а й розширити.

У посібнику розкриті тими із зростанню й життєдіяльності мікробів, рослин та грибів, а також закономірності впливу навколишнього середовища на організми та особливості й значення взаємодій організмів між собою.

Книга орієнтована на учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти, а також усіх, хто хоче пізнати й зрозуміти живу природу, навчитися науково мислити і досліджувати світ, що нас оточує.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create