Українське козацтво. Мала енциклопедія
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1794970
 

Характеристики

Цільова аудиторія   школярам

Опис Українське козацтво. Мала енциклопедія

Видання вперше комплексно представляє читачеві один з найяскравіших феноменів української історії - козацтво.
Енциклопедія містить різнопланову і вичерпну інформацію про всі найважливіші сторони історії козацтва. У виданні розкрито усю багатогранність і оригінальність козацтва, висвітлено основні аспекти його історичного минулого: обставини виникнення, становлення і роль в історії, громадський і соціальний устрій, судочинство, господарську діяльність, військове мистецтво, духовний світ, побут і звичаї, міжнародні контакти. З іншого боку, показане відображення історії козацтва в українській та зарубіжній історіографії, літературі, мистецтві, усній народній творчості.
Зі сторінок книги перед читачем постає надзвичайно яскрава картина динамічного і напруженого життя козаків. Подається інформація про найвидатніші постаті козацької історії та про вітчизняних і зарубіжних державних діячів, дипломатів, учених, письменників і митців, об' єктом уваги яких було козацтво. Охарактеризоване розвиток традицій українського козацтва у ХІХ- ХХ століттях та в наші дні.
У книзі висвітлено історію козацтва як неповторну модель суспільного розвитку з оригінальним соціально - політичним устроєм, своєрідними традиціями, етичними і правовими нормами та інститутами, культурою, фольклором. Показане важливі факти, події, біографії, історико - географічні об' єкти, терміни худе.
Подане 325 ілюстрацій та 87 карт. Книга розрахована на широке коло читачів.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити навчальні посібники, шкільні підручники, робочі зошити гуртом і вроздріб в Україні
(основний офіс)

Україна, Одеська, Одеса, провулок Вишневського, будинок 13/1, офіс 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create