Київ. Космофотоатлас
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 19480741
 

Характеристики

Производитель   ИПТ

Описание Київ. Космофотоатлас

Електронний атлас

Програма створена на базі планово-картографічних матеріалів та GIS-розробок Інституту передових технологій. Висока якість електронних КосмоКартографічних матеріалів разом із простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та широкими можливостями Програми допоможуть Вам вирішити найбільш складні задачі.

Плавне багаторівневе масштабування виводить на екран усю територію або ж її фрагмент. Зручна система навігації забезпечує синхронне переміщення без будь-яких «завмирань» на екрані монітора і втрати якості.

За запитом користувача Програма здійснює пошук і відображення на карті вулиць і адміністративних районів міста. При цьому позиціонування фрагменту карти з відображенням обраного об'єкту міста здійснюється автоматично.

Тематичне навантаження (органи влади, культурно-освітні установи, оздоровчі заклади, об'єкти торгівлі, визначні місця тощо) зібране у окремих шарах з можливістю вмикати їх за потребою і здійснювати миттєвий пошук об'єкту з виведенням контактної інформації.

У Програмі реалізована можливість вимірювання відстаней між будь-якою кількістю точок та прокладання оптимального маршруту, а також інші прикладні функції, корисні при картографічному вивченні міста. Окремий шар з ілюстраціями дає уяву про визначні місця міста, його туристичні об'єкти і буде хорошим доповненням до картографічної та текстової інформації.

Інтерактивність та можливість більш оперативно отримувати необхідну інформацію є головним перевагами Програми у порівнянні з аналогічним поліграфічним виданням.

Диск для індивідуального використання.

Мова - українська.

Запис на DVD-носії; упаковка - CD-бокс.

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create