Литература 8 класс Интегрированный курс (рус и заруб.) Исаева.

Литература 8 класс Интегрированный  курс (рус и заруб.) Исаева.
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 9786177355464
 

Характеристики

Производитель   Орион

Описание Литература 8 класс Интегрированный курс (рус и заруб.) Исаева.

Навчитися читати вдумливо й із задоволенням, розуміти не лише літературу та культуру, а й себе та навколишній світ допоможе

підручник з інтегрованого курсу «Література (російська та зарубіжна)».

Підручник пропонує учням, учителям і батькам новаторський підхід  до викладання літератури у загальноосвітній школі,
що поєднує традиції класичної літературної освіти та виклики сьогодення.

  •  Головне завдання підручника, що продовжує авторську концепцію, — це виховання Читача. Тому його матеріали забезпечують індивідуальну траєкторію літературної освіти кожному учню, розширюють культурний контекст сприйняття твору, сприяють формуванню сучасного читача, здатного давати власну оцінку прочитаному.
  • Увесь зміст підручника скеровано на активне здобуття знань школярами, розвиток творчих здібностей учнів, формування інтересу до літератури, вміння використовувати здобуті знання в різних нав чальних та життєвих ситуаціях.
  • Запитання, спрямовані на рефлексію під час читання, формування особистісних духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб учнів, проблемні завдання, матеріали для дискусії та творчого самовиявлення школярів є пріоритетними на сторінках цього підручника.
  • Змістовий і методичний матеріал підручника представлений з урахуванням широкого культурологічного контексту і спрямований на розвиток логічного та образного мислення, усного і писемного мовлення, навичок зіставлення різних культурних явищ.
  • Сучасне художнє оформлення підручника сприяє розвитку візуального інтелекту підлітків, переконує в гармонії навколишнього світу, вчить мислити образно й нестандартно.

Вагоме місце в підручнику відводиться взаємозв’язкам різних національних традицій, виявленню їх своєрідності та спільності, увиразненню світового контексту української літератури, ролі українських письменників у творчості митців інших народів, що забезпечує формування гуманістичних загальнолюдських цінностей і моральних якостей школярів.

Продумані рубрики «Читаем, обсуждаем, размышляем», «Из тайников искусства слова», «Диалог искусств», «Читателю ХХІ столетия на заметку», «Узнаём о выдающейся личности» та інші сприяють вихованню культурної мислячої людини, що вміє робити вибір та відстоювати свою точку зору.

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create