Уроки біології в 6 класі. Методичний посібник для вчителя, Сліпчук І. Ю.

Уроки біології в 6 класі. Методичний посібник для вчителя, Сліпчук І. Ю.
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 9786176563723
 

Характеристики

Производитель   Освіта

Описание Уроки біології в 6 класі. Методичний посібник для вчителя, Сліпчук І. Ю.

Уроки біології в 6 класі. Методичний посібник для вчителя / Сліпчук І.Ю. — К. : Видавничий дім «Освіта», 2014.

Посібник укладений згідно із новою програмою з біології. Він має допомогти вчителю в процесі творчого пошуку під час підготовки до проведення уроків.
Методичний посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування, розробки всіх уроків, що передбачені програмою, а також матеріал, що забезпечує прикладну спрямованість змісту біологічної освіти та націлений на формування у школярів ряду ключових предметних компетенцій.
Для розробки уроків використані різноманітні методичні прийоми і знахідки, що ґрунтуються на досвіді роботи з викладання біології в школі. Кожен урок має детально розроблений план і містить всі необхідні матеріали: завдання для перевірки раніше вивченого матеріалу, змістовні запитання для актуалізації опорних знань і чуттєвого досвіду учнів, бесіди, схеми, таблиці, малюнки, пояснення термінів та багато іншого для вивчення нової теми, запитання і завдання для закріплення матеріалу, вивченого на уроці, методичні поради та рекомендації, порядок проведення практичних робіт, лабораторних досліджень і демонстраційних дослідів, докладний опис домашнього завдання.
Представлені матеріали допоможуть вчителю спланувати і провести сучасні, цікаві й змістовні уроки, викликати в учнів інтерес до вивчення предмета, розвинути самостійність і творчі навички.
Весь представлений матеріал відповідає вимогам Державного освітнього стандарту, тому цей посібник може використовуватися вчителями, які працюють за будь-яким підручником.
Посібник адресований учителям біології, але може бути корисним і для слухачів Інституту підвищення кваліфікації та студентів педагогічних навчальних закладів.

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create