Логопедична скринька: матеріали для формування правильної вимови звуків [л]-[л’], [р]-[р’], [ш], [ж], [ч]

Логопедична скринька: матеріали для формування правильної вимови звуків [л]-[л’], [р]-[р’], [ш], [ж], [ч]
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 9789666348930
 
 

Описание Логопедична скринька: матеріали для формування правильної вимови звуків [л]-[л’], [р]-[р’], [ш], [ж], [ч]

Методичний посібник містить мовний матеріал для постановки, автома­тизації та диференціації  звуків [л], [л′], [р], [р′], [ш], [ж], [ч].
Для вчителів початкових класів, вихователів дошкільних закладів, ло­гопедів, батьків.

Вступ

У дошкільному віці вимова дитини зазвичай недосконала. Це пов’язано з тим, що рухливість мовних органів (язика, нижньої щелепи, губ, м’якого піднебіння) недостатньо розвинута, а фонематичний слух перебуває на стадії формування (фонематичний слух – це здатність сприймати і диференціювати всі звуки мови). У дітей віком до 4-5 років всі ці дефекти мовлення зникають, що вважають нормою. Дитина освоює вимову всіх звуків і їх правильне вживання у словах.Але часто буває й так, що дефекти вимови залишаються і стають стійким порушенням мовлення. У цьому випадку дитина потребує кваліфікованої допомоги.

Діти в ранньому віці ще не усвідомлюють, наскільки важливо для них навчитися правильно говорити, але дорослі (батьки, вихователі, вчителі) мають розуміти, що навіть найменше порушення звуковимови може негативно вплинути на подальший розвиток дитини. Чому?
По-перше, у багатьох дітей у зв’язку з недоліками мовлення виникають психологічні проблеми (дитина соромиться свого мовлен­ня, намагається менше говорити) і, як наслідок, вона стає замкнутою, нетовариською.

По-друге, порушення звуковимови є першим сигналом того, що в дитини виникатимуть проблеми у навчанні (читання і письмо) в школі (дислексія – порушення читання та дисграфія – порушення письма).

По-третє, мовлення – це один із найголовніших засобів пізнання світу, а тому погано розвинене мовлення перешкоджатиме повноцінному розвиткові особистості.

У цьому посібнику дібрано матеріал, який допоможе навчити дитину правильно вимовляти звуки [л], [л′], [р], [р′], [ш], [ж], [ч].

Матеріал подано в логічній послідовності: формування правильної вимови звука, автоматизація звука в складах словах, скоромовках, віршах, текстах та розмовній мові

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create