Альбом наліпок Зимові свята Колядки, Щедрівки, Засівалки

Альбом наліпок Зимові свята Колядки, Щедрівки, Засівалки
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 9789662623529
 
 

Описание Альбом наліпок Зимові свята Колядки, Щедрівки, Засівалки

Альбом наліпок «Зимові свята» стане цікавим і корисним подарунком для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливості святкування Нового року і Різдва, знайомство з українськими традиціями поєднується з привабливим оформленням і улюбленими дітьми наклейками.
Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок на Новий рік чи Різдво, альбом наліпок - це чудовий варіант, який підійде як для індивідуального презенту, так і для колективного подарунка в дитячому садку чи школі.
Яскраві, тематичні наліпки створять особливий новорічний настрій, ними можна прикрасити зошити, щоденник, використовувати в оформленні своїх малюнків та аплікацій. З останньої сторінки альбому виходить незвичайна листівка, яку малюк зможе самостійно прикрасити наклейками.

На сторінках альбому ви знайдете привітання з новим роком, розповідь про традиційні зимові свята, тексти колядок, щедрівок та засівалок.

У ніч з 6 на 7 січня Україна відзначає Різдво. У книзі є такі популярні колядки як: «Коляд, коляд, колядниця», «Колядин, Колядин» та інші. Щедрівки та колядки - особливі ритуальні пісні, в яких бажають добра і благополуччя кожного будинку. Напередодні старого нового року ходять в гості і співають щедрівки та засівалки. 

Альбом наліпок «Зимові свята» стані цікавім і корисне подарунки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливості Святкування Нового року и Різдва, знайомство з Українськими традіціямі поєднується з Привабливий оформленням и Улюблених дітьми наклейками.
Если ві Шукаєте оригінальний подарунок на Новий рік чи Різдво, альбом наліпок - це чудовий варіант, Який підійде як для індівідуального презенту, так и для колективного подарунки в дитячому садку чи школі.
Яскраві, тематичні наліпкі створять Особливий новорічний настрій, ними можна прікрасіті зошити, щоденник, використовуват в оформленні своих малюнків та аплікацій. З останньої Сторінки альбому виходим Незвичайна листівка, якові малюк зможите самостійно прікрасіті наклейками.

На страницах альбому ві знайдете привітання з новим роком, Розповідь про традіційні зимові свята, тексти колядок, щедрівок та засівалок.

У ніч з 6 на 7 січня Україна отмечает Різдво. У Книзі є такі Популярні колядки як: «Коляд, коляд, колядниця», «Колядин, Колядин» та Інші. Щедрівки та колядки - особливі ритуальні пісні, в якіх бажають добра и благополуччя шкірного будинку. Напередодні старого нового року ходять в Гості и співають щедрівки та засівалкі.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"

 

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create