The Monster Band
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 9789669770851
 

Характеристики

Производитель   New Time

Описание The Monster Band

Книга з інтерактивної серії Natural Start in English, створеної для раннього занурення дитини в англійську мову. Завдяки вмілій комбінації паперової та електронної форми книги серії ненав'язливо навчать дитину англійських слів і допоможуть освоїти найпростіші граматичні конструкції англійської мови. 

 

 

Це чудова книга англійської для малят, персонажі якої оживають на екрані планшета, смартфона або комп'ютера. В спеціально створеному для маленьких дітей електронному додатку дитина зможе послухати кумедні англійські віршики з книги і виконати безліч завдань, які допоможуть дитині запам'ятати англійські слова і вирази, та навчать сприймати їх на слух. Ці завдання також спонукають дитину почати говорити англійською простими фразами.

На сторінках книги представлені короткі прості англійські віршики, завдяки яким дитина запам'ятає слова і фрази за темами «Кольори» і «Знайомство».

Книга призначена для дітей від 3-х років, але буде дуже цікавою і першокласникам, які тільки починають вивчати англійську. 

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create