Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська

Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 1000441895
 
 

Описание Українська література. Книга для вчителя. 10 клас Дмитро Дроздовський, Тетяна Черешневська

Представлений посібник допоможе викладачам сконструювати комфортний та ефективний урок української літератури відповідно до нової чинної програми та світоглядних орієнтирів Нової української школи, а десятикласникам і десятикласницям поглибити знання з української літератури, з реалізму й раннього українського модернізму.

Пропонований посібник має допомогти утвердити учнів і учениць у думці, що урок української літератури — цікавий майданчик взаємообміну ідеями й простір духовно-інтелектуального взаємозбагачення.

Посібник укладено для закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання за новою програмою з української літератури для 10 класів.

Розроблені плани-конспекти допоможуть творчо підійти до проведення уроків, визначивши цікаву для старшокласниць і старшокласників траєкторію вивчення української літератури кін. XIX – поч. XX ст.

Посібник містить вправи для самоконтролю, комплексні й цікаві інноваційні завдання, які поглиблюватимуть знання про предмет, життєвий і творчий шлях авторів тощо.

Використання під час уроків таких завдань сприятиме всебічному вивченню тем, посиленню читацької компетентності, а також допоможе в якісній підготовці до ЗНО, олімпіад і різноманітних контрольних робіт.

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create