Теорія українського кохання
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 1795120
 

Характеристики

Целевая аудитория   школьникам

Описание Теорія українського кохання

Романтичній, таємничій та незбагнен-
ній душі української жінки присвячую

СЛОВО ДО МОЇХ КОЛЕГ-НАУКОВЦІВ,
АБО ПРО КНИЖКУ, ЯКУ Я ПИСАВ СЕРЦЕМ
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Пропоноване дослідження варто розглядати як родуми довкола важливої і, маю надію, невичерпної теми такого феномену, як українське кохання. Моя спроба розпочати пошук у цьому напрямі зумовлена, з одного боку, відсутністю системних досліджень щодо сенсу, місії й історичних обставин формування концепції українського кохання, а з іншого - реальним станом сучасної національної культури, яка й надалі потерпає від впливу масових культур блужнього і далекого зарубіжжя.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Водночас слід зазначити, що авторське зацікавлення українським коханням виникло як таке собі аматорство і тому не претендує на наукову викінченість чи академічну фундаментальність. Це перше дослідження написане мною не як ученим, а як публіцистом. Це перша робота, яку я писав не розумом, а серцем. Думаю, саме тому завданням автора було радше означення проблеми, аніж її всебічний аналіз. Отже, підбір і використання творів, ідей, концепцій чи теорій, згаданих у дослідженні, зумовлені як їхнім внеском у розвиток теми, так і суб'єктивною обставиною наявності таких у розпорядженні автора.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Одразу ж застарігаю, що метою роботи не є опис приватного життя відомих українських мислителів чи діячів (лишаю те для літературознавців, філологів і журналістів). Як би парадоксально це на звучало, але "Теорія українського кохання" - насамперед історико-публіцистичне есе, де осмислення проблеми здійснене з допомогою філософського, літературного та етнопсихологічного матеріалу. Це радше бажання підняти голос на захист української традиції від псевдоукраїнської шароварщини й апологетики чи від розчинення у хаосі маскультурного цинізму.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; І найголовніше: я не намагався довести, що ми, українці, в чомусь кращі чи, можливо, гірші. Я спробував показати, що ми інші, а тому - унікальні, важливі та, безсумнівно, цікаві, як собі, так і, можливо, всьому світу.
%26nbsp;%26nbsp;%26nbsp; Впевнений - українське кохання може служити національною легендою чи міфом, яких так не вистачає нинішньому суспільству. Можливо, це одна з причин того, чому з'явилася дана книжка. Що б там не було, але кохання - то почуття, якого завжди бракує, це стан душі, якого прагнеш, мрія, якою живеш вічно.
 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create