Географія материків і океанів 7 кл. Бойко В. М., Міхелі С. В.

Географія материків і океанів 7 кл. Бойко В. М., Міхелі С. В.
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Код товара 8252659
 

Характеристики

Целевая аудитория   школьникам

Описание Географія материків і океанів 7 кл. Бойко В. М., Міхелі С. В.

У підручнику подано навчальний матеріал з курсу «Географія материків і океанів» відповідно до програми 7 класу Міністерства освіти і науки України. Книжка містить інформацію про розмаїття природних комплексів і природних багатств океанів (Тихого, Атлантичного, Індійського, Північного Льодовитого) і материків (Африки, Австралії, Антарктиди, Південної і Північної Америки, Євразії), а також про народи, які населяють нашу планету. Географічні карти, що супроводжують текст, дають змогу з’ясувати місце обєктів у світі. Після параграфів і розділів вміщено запитання і завдання, що допомагають запам’ятати вивчене та здійснити самоперевірку навчальних досягнень. Окремо подано завдання для практичних робіт, що є обов’язковими для виконання.


Різноманітні ілюстрації та рубрики «Подорож у слово», «Рекорди світу», «Цікава географія», а також «Книжкова полиця» та «Шукайте в Інтернеті», де вказано додаткові джерела географічної інформації, забезпечують висококласний дидактосервіс.


Підручник – переможець Всеукраїнського конкурсу підручників для новітньої школи.


Має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».


Він естетично оформлений, науково коректний, доступний і зручний у використанні. Підручник містить систему завдань різних рівнів складності. Навчальний матеріал відображає сучасний стан науки, дає уявлення про історію науки, поєднуючи енциклопедичні факти з цікавими відомостями.


Підручники для 6-7 класів мають найвищий показник якості за результатами апробації та затверджений Міністерством освіти та науки України як стабільні підручники для загальноосвітньої школи. 

 
 

Поиск по сайту

Искать

Каталог товаров

Контакты

Купить учебные пособия, школьные учебники, рабочие тетради оптом и в розницу в Украине
(основной офис)

Украина, Одесская, Одесса, провулок Вишневського, дом 13/1, офис 12
  • +38 (050) 675-98-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create